گاف تصویری یک شرکت آرایشی و بهداشتی

آخرين مطالبگاف تصویری یک شرکت آرایشی و بهداشتی

شرکت‌های آرایشی و بهداشتی برای معرفی محصولات و دستاوردهای خود به هر شیوه‌ای متوسل ‌می شوند تا مشتریان و مردم را به خرید مجاب کنند. تبلیغ محصول خود موضوعی است که این شرکت‌ها بر آن تاکید داشته و ممکن است در این راه اشتباهات فاحشی نیز مرتکب شوند.

حال یکی از همین اشتباه های فاحش برای یکی از شرکت های ترکیه ای رخ داده است. این شرکت قصد داشته محصول خود برای حفظ موی آقایان را تبلیغ کند و در این راه از یک عکس بسیار مشهور استفاده کرده است. عکس مورد اشاره مربوط به خالد شیخ محمد ، طراح و مغز متفکر حملات 11 سپتامبر در سال 2001 است.پس از دستگیری وی و انتقالش به گوانتانامو، تصویری از او در رسانه ها منتشر شد که موهایی ژولیده داشت و یک زیرپوش سفید پوشیده بود.

حال مدیران این شرکت از این عکس معروف استفاده کرده و در زیر آن این پیام را برای مشتریان شان نوشتند: «حتی اگر موهایتان به این شکل است، به هیچ وجه غصه نخورید، زیرا با استفاده از محصول ما موهای تمیز و مرتب خواهید داشت.»پس از پخش این آگهی و انتشار عکس معروف خالد شیخ محمد، موجی از واکنش های مختلف نسبت به این مساله بیان شد.مدیران این شبکه با اعلام این که نمی دانستند صاحب عکس چنین فردی است، از مردم عذرخواهی کردند. آنها گفتند هدف از این عکس فقط تبلیغ روی موی او بوده و نه یک فرد تروریست.خالد که این روزها در گوانتانامو در انتظار حکم نهایی اش است، هیچگاه تصور نمی کرد روزی به عنوان مدل یک تبلیغ مورد استفاده قرار بگیرد.

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

ادامه مطلب...
این صفحه را در گوگل محبوب کنید